O nas

W naszej drukarni powstają książki zarówno znanych wydawnictw, jak i debutatów literackich.

Nie ma wątpliwości, że wysokiej jakości i wyraźne wydruki mogą mieć ogromny wpływ na Twoją markę i oferowany produkt. To właśnie nasze usługi i profesjonalizm pomagają Ci osiągnąć te cele. Drukarnia AMW może obsłużyć wszelkiego rodzaju projekty, także skomplikowane, dotyczące drukowania. Staramy się dostarczać tylko najwyższej jakości materiały z łatwością i szybkością. Poczynając od książek, czasopism, katalogów, kalendarzy, jak i ulotek oraz folderów reklamowych. Na dolnośląskim rynku poligraficznym jesteśmy niewątpliwie liderem w produkcji książek. Publikacje drukowane u nas są dostępne w całym kraju, często trafiają również na listy bestsellerów.

Oferujemy pierwszorzędną obsługę klienta, staramy się, aby zamówienia naszych klientów były na wyciągnięcie ręki, i jak najszybciej trafiły do dystrybucji i sprzedaży.

okladki bindowanie klejenie ksiazek

Przekształcenie projektu w druk

Nasze produkty są dostarczane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości i powtarzamy tę jakość we wszystkim, co robimy, w tym w zakresie obsługi i obsługi klienta od pierwszego punktu kontaktu do opieki po zrealizowaniu dostawy.

Niezawodne maszyny drukarskie

Używamy najnowocześniejszych maszyn, aby przekształcić Twój projekt w druk, dzięki czemu możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoje zamówienie jest w bezpiecznych rękach; zawsze dostarczamy.

Zaufany zespół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku możemy pochwalić się równie doświadczonym i kompetentnym zespołem, który stara się sprostać każdemu wyzwaniu, dążyć do sukcesu i zapewniać najwyższą satysfakcję klientom.

Wysyłka lub odbiór osobisty

Firma AMW działa we Wrocławiu, a wysyłka odbywa się na cały kraj. Istnieje możliwość odbioru osobistego.

Nasi klienci to znane wydawnictwa
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6